Hikayemiz

2013 yılı başlarında, Akyaka’da herkesin rahat ve temiz bir konaklama imkanı bulacağı, çeşitli olanaklara ve seçeneklere sahip, herkese hitap edecek bir apart hotel kurma hayaliyle yola çıktık. Bu hayalimizi 2014 Mayıs ayındaki açılışımızla gerçekleştirme imkanı bulduk. Yıllar içinde siz değerli misafirlerimizi dinledik, beklenti ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anladık ve önce kamelya alanları inşa ettik. Ardından açık havuzumuzu ve sonra da ilave teras alanları ve bahçeli dairelerin müstakil bahçe alanlarını ve mobilyalarını inşa ettik.

Siz değerli misafirlerimizi dinleyerek devam etmekte olduğumuz yolculuğumuza pek çok ödül sığdırdık.

Temizliği, merkezi konumu, çeşitli konaklama seçenekleriyle popüleritesinin gün be gün arttığınıgördüğümüz Panamare bizim için tam bir övünç kaynağı, siz değerli misafirlerimiz içinse mükemmel bir konaklama seçeneği oldu.

Bu yolculukta bize katıldığınız için sonsuz teşekkürler!

Panamare Ekibi

Hakkımızda, kısaca…

2014 Mayıs’ında, tam bir aile işletmesi olarak açılan Panamare, yaklaşık 100 yatak kapasiteli 20 konaklama birimiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Azmak boyunda, plaja bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde kurulu olan Panamare’de Kadın Azmağı tarafına ve dağ tarafına bakan 5 kişilik daireler; tüm manzaralara hakim ahşap tavanlı ve teraslı cihannüma daireleri; bahçeli daireler ve bahçeli hotel odaları siz değerli misafirlerimizin tercihlerine sunulmuştur.

Her zevke ve keseye hitap eden seçenekleriyle, havuzuyla, ücretsiz WiFi ve açık otopark imkanlarıyla hizmette olan Panamare, sizlerin ve sevdiklerinizin huzuru, konforu ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri almıştır.

Size ise sadece bu huzurlu tesiste keyifli bir konaklama yaşamak kalıyor.

Görüşmek dileğiyle,

Panamare Ekibi

100

yatak kapasitesi

Herkese yer var! .

7

farklı daire & oda seçeneği

Her zevke uygun seçenekler!

30

araçlık otopark

Her daire için yer var! .

5

dakika

Plaja olan yürüme mesafemiz! .

"Elif ÖZCAN; kendini Türkiye'nin dört bir yanında öğretmenlik yapmaya adamış, nesillerce öğrenci yetiştirmiş bir emekli öğretmendir. Halen oğlu ve kızıyla beraber Panamare'yi yönetmektedir."

+90 532 052 9336 /// +90 252 243 4306 Azmak Boyunda Tatil

Elif ÖZCAN

Kurucu

Panamare Temel Kadrosu

Elif ÖZCAN

Kurucu & Yönetim

C. Ersin DABAN

Resepsiyon & Satış Pazarlama

Leman DABAN

Muhasebe & Finans

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox